SMART GIZCOUNT

Bądź SMART i użyj kodu rabatowego, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Na Gizmanii możesz użyć jednego z czterech kodów rabatowych. Ważnym słowem jest "jeden". W danym momencie możesz wykorzystać tylko jeden kod rabatowy na jedno zamówienie. I to od Ciebie zależy, co z nim zrobisz. Pamiętaj, że nie możesz łączyć kodów rabatowych.

Jeden przykład dla wszystkich:

Twoje zamówienie składa się z pięciu produktów. Dwa produkty z punktu 1), jeden produkt z punktu 2) i dwa produkty spoza punktu 1) i 2). Który kupon rabatowy wykorzystasz? To już zależy od Ciebie. Każde zamówienie jest inne i tak też będzie wyglądać kod rabatowy, który będzie najkorzystniejszy z twojego punktu widzenia. BE SMART!

1. G-Code - 20 %

Promo

Chcesz kupić komponenty do hulajnogi freestyle? Świetnie! Przygotowaliśmy wybór najlepszych komponentów od światowej klasy producentów z 20% rabatem! Rabat 20% dotyczy produktów oznaczonych kodem GCODE20. Nie zwlekaj więc, wpisz kod GCODE20 i uzyskaj rabat w wysokości 20%!

Uwaga: Produkty objęte promocją G-code / Take Action with Rotation rotują i zmieniają się co najmniej raz w miesiącu.

Zasady kampanii

2. David Šenkýř X UrbanArtt collab - 10 %

Promo

Chcesz otrzymać 10% zniżki na produkty UrbanArtt (z wyłączeniem custom scooterów)? Śledź @david_senkyr na instagramie i zdobądź jego kod rabatowy. Produkty UrbanArtt można znaleźć tutaj

3. Kody rabatowe dla riderów - 10%           

Promo

Chcesz otrzymać 10% zniżki na całe zamówienie? Wpisz jeden z kodów rabatowych riderów. Jak zdobyć kod? Wpisz w Google "gizmania rider discount code" lub śledź instagram tych riderów: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini                                                                               

4. Bony upominkowe

Promo

Masz bon upominkowy i chcesz go wykorzystać? Nie ma problemu. Podobnie jak w przypadku kodów rabatowych dla riderów, realizacja bonu upominkowego dotyczy całego zamówienia.