SMART GIZCOUNT

Bądź SMART i użyj kodu rabatowego, który jest dla Ciebie najwygodniejszy.

Na Gizmanii możesz użyć jednego z czterech kodów rabatowych. Ważnym słowem jest "jeden". W danym momencie możesz wykorzystać tylko jeden kod rabatowy na jedno zamówienie. I to od Ciebie zależy, co z nim zrobisz. Pamiętaj, że nie możesz łączyć kodów rabatowych.

Jeden przykład dla wszystkich:

Twoje zamówienie składa się z pięciu produktów. Dwa produkty z punktu 1), jeden produkt z punktu 2) i dwa produkty spoza punktu 1) i 2). Który kupon rabatowy wykorzystasz? To już zależy od Ciebie. Każde zamówienie jest inne i tak też będzie wyglądać kod rabatowy, który będzie najkorzystniejszy z twojego punktu widzenia. BE SMART!

1. May of Street - 20 %

Promo

Chcesz kupić street podest, street kierownicę lub street hulajnogę? Wpisz kod rabatowy STREET20 i uzyskaj 20% zniżki na produkty wymienione w poniższych linkach:

Street podesty

Street kierownice

Street hulajnogi

2. Richard Zelinka X Ethic collab - 15 %

Promo

Chcesz otrzymać 15% zniżki na produkty Ethic (z wyłączeniem custom scooterów)? Śledź @risazelinka na instagramie i zdobądź jego kod rabatowy. Produkty Ethic można znaleźć tutaj

3. Kody rabatowe dla riderów - 10%           

Promo

Chcesz otrzymać 10% zniżki na całe zamówienie? Wpisz jeden z kodów rabatowych riderów. Jak zdobyć kod? Wpisz w Google "gizmania rider discount code" lub śledź instagram tych riderów: @risazelinka, @johanwalzel, @david_senkyr, @jaraminisoukup, @tuckinnnn, @kristian.albrecht, instagram.com/freescoot, @g.mangherini                                                                               

4. Bony upominkowe

Promo

Masz bon upominkowy i chcesz go wykorzystać? Nie ma problemu. Podobnie jak w przypadku kodów rabatowych dla riderów, realizacja bonu upominkowego dotyczy całego zamówienia.